دانلود نمودارهای یوزکیس یا موردکاربرد سلف سرویس با رشنال رز


چکیده: در این پروژه بیش از 18 نمودار موردکاربرد یا یوزکیس دیاگرام یک سلف سرویس از جمله نمودار یوزکیس ثبت شخص، نمودار یوزکیس ثبت غذا، نمودار یوزکیس ثبت رزروها، نمودار یوزکیس حذف شخص، نمودار یوزکیس حذف غذا، نمودار یوزکیس حذف رزروها و غیره طراحی و رسم شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 77 مرتبه

  کد محصول: 111894

دانلود نمودارهای یوزکیس یا موردکاربرد سلف سرویس با رشنال رز
این پروژه مجموعه نمودارهای یوزکیس یا use case diagram یا مجموعه نمودارهای یوزکیس که در زبان فارسی به آن نمودارهای مورد کاربرد یک سیستم سلف سرویس در محیط نرم افزار رشنال رز  یا نرم افزار  Rational Rose رسم شده است.
در این پروژه بیش از 18 نمودار موردکاربرد یا یوزکیس دیاگرام یک سلف سرویس از جمله نمودار یوزکیس ثبت شخص، نمودار یوزکیس ثبت غذا، نمودار یوزکیس ثبت رزروها،  نمودار یوزکیس حذف شخص، نمودار یوزکیس حذف غذا، نمودار یوزکیس حذف رزروها و غیره طراحی و رسم شده است.

دقت داشته باشید در این پروژه فقط مجموعه نمودارهای یوزکیس یا نمودارهای موردکاربرد رسم شده است و دیگر نمودارهای مهندسی نرم افزار یا نمودارهای uml در این پروژه گنجانده نشده است. سایر نمودارهای موردنظر را می توانید با استفاده از جستجوی سایت پیدا نموده و دانلود کنید.


نمودار یوزکیس یا نمودار موردکاربرد چیست؟
نمودار مورد کاربرد در زبان انگلیسی بصورت use case diagram  نوشته می شود. اگر بخواهیم از نظر لغوی و معنایی واژه یوزکیس را تعریف کنیم باید بگوییم: واژه use به معنای کاربرد، واژه case به معنای مورد و واژه diagram به معنای نمودار می باشد. در علم مهندسی نرم افزار به یکی از نمودارهای زبان مدل سازی یکپارچه یا همان زبان یو ام ال که نشاندهنده ای رابطه های بین کنشگرها(اکتورها) و موردهای کاربرد است نمودار یوزکیس گفته می شود. اجزای نمودارهای یوزکیس شامل اکتورها، موردهای کاربرد و روابین بین اکتورها و موردهای کاربرد گفته می شود. گاهی به نمودار یوزکیس نمودار کارخواست هم گفته می شود.

نام های دیگر پروژه:
مجموعه نمودار یوزکیس سلف سرویس
مجموعه نمودار مورد کاربرد سلف سرویس
مجموعه نمودار یوزکیس دیاگرام سلف سرویس
مجموعه نمودار use case سلف سرویس
مجموعه نمودار کارخواست سلف سرویس
نمودارهای یوزکیس با نرم افزار سلف سرویس Rational Rose

در مجموعه نمودارهای یوزکیس سلف سرویس رسم شده با نرم افزار رشنال رز روابط include یا شمول، روابط بسط یا extend  و غیره رسم شده است. علاوه بر این اکتورها و موردهای کاربرد رسم شده است.

نحوه اجرای پروژه
پس از دانلود پروژه یک فایل با پسوند zip را دریافت می کنید که داخل آن یک فایل با پسوند mdl قرار داده شده است که مربوط به نرم افزار رشنال رز یا  Rational Rose است که درون آن نمودار موردکاربرد یا نمودارهای یوزکیس سلف سرویس قرار داده شده است.

نحوه اجرای پروژه نمودار یوزکیس سلف سرویس
یک: ابتدا فایل را دانلود کنید.
دو: فایل را از حالت فشرده خارج کنید(معمولا کلیک راست روی فایل و گزینه extract)
سه: دوبار کلیک روی فایل با پسوند mdl
چهار: برای مشاهده هر یک از نمودارها  در محیط رشنال رز به قسمت usecase diagram ها علامت + را باز کنید و  در نرم افزار رشنال رز از سمت چپ روی نمودارها دوبار کلیک نمایید
نکته: برای اجرای پروژه نمودار یوزکیس سلف سرویس باید حتما نرم افزار Rational Rose را روی رایانه خود نصب کرده باشید.


محصولات مشابه با این محصول:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( سلف سرویس ) دانلود-نمودارهای-یوزکیس-یا-موردکاربرد-سلف-سرویس-با-رشنال-رز-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد