دانلود نمودار کلاس دستگاه خودپرداز


چکیده: در این نمودار ساختار سیستم با استفاده از نمایش کلاس های سیستم، خصوصیات(اتربیوت ها) و روابط بین آنها توضیح داده می شود. نمودار کلاس کلیدی ترین عضو سازنده در مدلسازی شی گرا می باشد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 81 مرتبه

  کد محصول: 111886

دانلود نمودار کلاس دستگاه خودپرداز
این پروژه که با استفاده از  نرم افزار  Rational Rose  یا رشنال رز رسم گردیده است نمودار کلاس یا Class Diagram  یک دستگاه خودپرداز می باشد نمودار کلاس دیاگرام Class Diagram در علم مهندسی نرم افزار یکی از نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد. در این نمودار ساختار سیستم با استفاده از نمایش کلاس های سیستم، خصوصیات(اتربیوت ها) و روابط بین آنها  توضیح داده می شود. نمودار کلاس کلیدی ترین عضو سازنده در مدلسازی شی گرا می باشد.
درون این پروژه بیش از 5 مورد کلاس یا Class  برای پروژه دستگاه خودپرداز  رسم شده است که برخی از آنها عبارتند از:
کلاس bank
کلاس daryaftvpardakht
کلاس hesabha
و غیره

هر کلاس دارای یکسری خصوصیت یا attribute، عملگر یا operation و چندین ارتباط بین کلاس می باشد. همچنین سعی شده است رابطه های درون کلاس ها همانند رابطه‌ی Aggregation، رابطه‌ی Association رابطه‌ی Composition، رابطه‌ی Dependency، رابطه‌ی Generalization ترسیم شود.

نحوه بازنمودن نمودار کلاس دستگاه خودپرداز
بعد  از دانلود و دریافت یک فایل با پسوند mdl  که مربوط به نرم افزار رشنال رز  یا Rational Rose   به شما تحویل داده می شود. برای اجرا ابتدا باید نرم افزار رشنال را نصب کنید و سپس روی فایل با پسوند MDL که دانلود می کنید دوبار کلیک کنید. در نتیجه این پروژه فقط مجموعه نمودارهای کلاس یا Class diagram  می باشد و سایر نمودارهای uml درون آن نمی باشد.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( دستگاه خودپرداز ) دانلود-نمودار-کلاس-دستگاه-خودپرداز-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد