دانلود نمودار یوزکیس یا موردکاربرد باشگاه بدنسازی با ویژوال پارادایم


چکیده: نمودار یوزکیس چیست؟ نمودار مورد کاربرد در زبان انگلیسی بصورت use case diagram نوشته می شود. کلمه use به معنای کاربرد، کلمه case به معنای مورد و کلمه diagram به معنای نمودار می باشد. در علم مهندسی نرم افزار به یکی از نمودارهای زبان مدل سازی یکپارچه یا همان زبان یو ام ال که نشاندهنده ای رابطه های بین کنشگرها(اکتورها) و موردهای کاربرد است نمودار یوزکیس گفته می شود. اجزای نمودارهای یوزکیس شامل اکتورها، موردهای کاربرد و روابین بین اکتورها و موردهای کاربرد گفته می شود. گاهی به نمودار یوزکیس نمودار کارخواست هم گفته می شود.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 101 مرتبه


  کد محصول: 111626

دانلود نمودار یوزکیس یا موردکاربرد باشگاه بدنسازی با ویژوال پارادایم
این پروژه مجموعه نمودارهای یوزکیس یا use case diagram یا نمودار یوزکیس که در زبان فارسی به آن نمودار مورد کاربرد یک سیستم باشگاه بدنسازی در محیط نرم افزار ویژوال پارادایم  یا نرم افزار  visual paradigm   رسم شده است.
در این پروژه 19  نمودار موردکاربرد یا یوزکیس دیاگرام یک باشگاه بدنسازی از جمله نمودار یوزکیس ثبت مشتری،ثبت درآمد، ثبت هزینه و غیره طراحی و رسم شده است.

توجه کنید در این پروژه فقط نمودارهای یوزکیس رسم شده است و دیگر نمودارهای مهندسی نرم افزار یا نمودارهای uml در این پروژه قرار داده نشده است.


نمودار یوزکیس چیست؟
نمودار مورد کاربرد در زبان انگلیسی بصورت use case diagram  نوشته می شود. کلمه use به معنای کاربرد، کلمه case به معنای مورد و کلمه diagram به معنای نمودار می باشد. در علم مهندسی نرم افزار به یکی از نمودارهای زبان مدل سازی یکپارچه یا همان زبان یو ام ال که نشاندهنده ای رابطه های بین کنشگرها(اکتورها) و موردهای کاربرد است نمودار یوزکیس گفته می شود. اجزای نمودارهای یوزکیس شامل اکتورها، موردهای کاربرد و روابین بین اکتورها و موردهای کاربرد گفته می شود. گاهی به نمودار یوزکیس نمودار کارخواست هم گفته می شود.

نام های دیگر پروژه:
نمودار یوزکیس باشگاه بدنسازی
نمودار مورد کاربرد باشگاه بدنسازی
نمودار یوزکیس دیاگرام باشگاه بدنسازی
نمودار use case باشگاه بدنسازی
نمودار کارخواست باشگاه بدنسازی

در نمودار یوزکیس باشگاه بدنسازی رسم شده با نرم افزار ویژوال پارادایم روابط include یا شمول، روابط بسط یا extend  و غیره رسم شده است. همچنین اکتورها و موردهای کاربرد رسم شده است.


پس از دانلود پروژه یک فایل با پسوند zip را دریافت می کنید که داخل آن یک فایل با پسوند vpp قرار داده شده است که مربوط به نرم افزار ویژوال پارادایم یا   visual paradigm است که درون آن نمودار موردکاربرد یا نمودارهای یوزکیس باشگاه بدنسازی قرار داده شده است.

نحوه اجرای پروژه نمودار یوزکیس باشگاه بدنسازی
یک: ابتدا فایل را دانلود کنید.
دو: فایل را از حالت فشرده خارج کنید(معمولا کلیک راست روی فایل و گزینه extract)
سه: دوبار کلیک روی فایل با پسوند vpp
چهار: برای مشاهده هر یک از نمودارها  در محیط ویژوال پارادایم به قسمت usecase diagram ها علامت + را باز کنید و  در نرم افزار ویژوال پارادایم از سمت چپ روی نمودارها دوبار کلیک نمایید
نکته: برای اجرای پروژه نمودار یوزکیس باشگاه بدنسازی باید حتما نرم افزار visual paradigm را روی رایانه خود نصب کرده باشید.


  • قیمت محصولات غیر رایگان به تومان می باشد، لطفا دقت کنید.
  • سروسافت یک وب سایت فروش فایل می باشد و فایل های آن توسط فروشنده ها بارگزاری می شود و قیمت گذاری توسط فروشنده ها معین می گردد
  • قیمت گذاری توسط فروشنده های سایت تعیین می شود و تعداد صفحات پروژه ارتباطی با قیمت ها ندارد
  • هنگام خرید در پروژه ها به تعداد صفحات، تعداد نمودار و غیره دقت کنید
  • به دلیل دانلودی بودن محصولات دانلودی امکان استرداد وجه وجود ندارد
  • معمولا نمودارهای ای آر، موردکاربرد(یوزکیس) 1 نمودار هستند و سناریوهای پایگاه داده حدودا 5 یا 6 صفحه هستند،اطلاعات دقیق هر فایل در صفحه معرفی آن قرار داده شده است
  • پس از خرید امکان دانلود فوری فایل وجود دارد
  • جهت دانلود فایل پروژه روی دکمه سبز رنگ دانلود فایل پروژه کلیک نمایید

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( باشگاه بدنسازی ) دانلود-نمودار-یوزکیس-یا-موردکاربرد-باشگاه-بدنسازی-با-ویژوال-پارادایم-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد