دانلود پروژه رزرو بلیط سینما


چکیده: این پروژه یک تحلیل مهندسی نرم افزار رزرو بلیط سینما است که با استفاده از نرم افزار رشنال رس طراحی شده است. در این پروژه نمودارهای موردکاربرد، دی اف دی سطح صفر، نمودار دی اف دی

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 1226 مرتبه

  کد محصول: 10194

دانلود پروژه رزرو بلیط سینما
این پروژه یک تحلیل مهندسی نرم افزار رزرو بلیط سینما است که با استفاده از نرم افزار رشنال رس طراحی شده است. در این پروژه نمودارهای موردکاربرد، دی اف دی سطح صفر، نمودار دی اف دی(جریان داده سطح یک)، چند نمودار فعالیت، نمودار توالی و نمودار موجودیت رابطه (نمودار er)  رسم شده است.
تمامی نمودارها در یک فایل ورد 10 صفحه ای قرار دارد علاوه براین فایل رشنال با پسوند mdl وجود دارد که در نرم افزار رشنال رس باز می شود.


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( رزرو بلیط سینما ) دانلود-پروژه-تحلیل-مهندسی-نرم-افزار-رزرو-بلیط-سینما-رشنال-رس-خرید-فروش-بانک-اطلاعاتی-پایگاه-داده-درس-کلاس-دانشگاه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد