دانلود پروژه چت در شبکه با سی شارپ


چکیده: این پروژه یک سورس کد به زبان های vb.net و سی شارپ است که چت بین کلاینت و سرور را برقرار می کند. در این پروژه ابتدا برنامه روی کامپیوتر سرور اجرا می شود و یک شناسه(نام)

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 1019 مرتبه

  کد محصول: 10187

دانلود سورس کد پروژه چت در شبکه با استفاده دات نت C# و vb.net

این پروژه یک سورس کد به زبان های vb.net و سی شارپ است که چت بین کلاینت و سرور را برقرار می کند. در این پروژه ابتدا برنامه روی کامپیوتر سرور اجرا می شود و یک شناسه(نام) برای آی پی سرور انتخاب می شود سپس روی دکمه متصل شدن کلیک می شود.

 در کامپیوتر کلاینت هم برنامه کلاینت اجرا می شودو وقتی پیامی رد و بدل شد در کادر گفتگو مشخص می شود. این پروژه چت بصورت کلاینت سرور دارای یک فایل ورد توضیحات مختصر در حدود 17 صفحه می باشد.

پس از خرید لینک دانلود پروژه برای شما نمایش داده می شود.

 


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( دانلود پروژه چت در شبکه با سی شارپ ) دانلود-پروژه-وی بی دات نت-سی شارپ-چت-کلاینت-سرور-کامپیوتر-لن -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد