دانلود وب سایت آتش نشانی با ای اس پی دات نت


چکیده: این پروژه یک وب سایت با موضوع سایت آتش نشانی(باشگاه آتش نشانان) است که با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپC#، اس کیو ال sql و ای اس پی دات نت asp.net در محیط ویژوال

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 893 مرتبه

  کد محصول: 10181

دانلود وب سایت آتش نشانی با asp.net
این پروژه یک وب سایت با موضوع باشگاه آتش نشانان(سایت آتش نشانی) است که با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپC#، اس کیو ال sql و ای اس پی دات نت asp.net در محیط ویژوال استدیو طراحی شده است.
این وب سایت دارای صفحاتی همچون صفحه اصلی، عضویت در باشگاه آتش نشانان، ورود، تماس با ما، درباره ما، فرم ورود، پنل کاربران، پنل مدیر و غیره دارد.
در پنل کاربری وب سایت،  اعضای آتش نشانی می توان از ابزارهایی همچون لیست ماموریت ها، لیست کلاس های آموزشی، ثبت نام در کلاس های آموزشی و غیره استفاده نمود.
در پنل مدیریت می توان از ابزارهایی همچون ثبت ماموریت، ثبت کلاس آموزشی، لیست ماموریت ها، مشاهده لیست ثبت نامی ها و غیره استفاده کنید.
پس از خرید لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.


محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( آتش نشانی ) دانلود-پروژه-آتش-نشانی-آتش-نشانان-سایت-ای-اس-پی-خرید-سی-شارپ-فروش-پروژه-دانشجویی-باشگاه-آتش-نشانان-C#-زبان-برنامه-نویسی-سی-شارپ-محیط-ویژوال-استدیو -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد