دانلود پروژه دایره های منظم با سی شارپ


چکیده: این پروژه یک سورس رسم دایره های منظم به زبان برنامه نویسی سی شارپ c# می باشد. این پروژه با استفاده از ساختار کدنویسی گرافیک سی شارپ انجام و پیاده سازی شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 868 مرتبه

  کد محصول: 10142

دانلود پروژه  دایره های منظم با سی شارپ
این پروژه یک سورس رسم دایره های منظم به زبان برنامه نویسی سی شارپ c# می باشد.  این پروژه با استفاده از ساختار کدنویسی گرافیک سی شارپ انجام و پیاده سازی شده است. در این پروژه با دوبار کلیک (تعیین شعاع دایره) بر روی فرم یک مثلث کشیده می شود که یک نمایی همانند تصویری که می بینید نمایش داده می شود.  علاوه بر این می توانید در کادرهای وردی تعداد و شعاع را وارد نمایید.
پس از خرید به صورت خودکار لینک دانلود آن برای شما ارسال می شود.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( دایره های منظم ) دانلود-پروژه-سی شارپ-خرید-فروش-برنامه-نویسی-دایره های منظم-دایره خرید فروش بانک اطلاعاتی پایگاه داده رشته مهندسی کامپیوتر آی تی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد