دانلود پروژه فلش آماده ماشین پلیس


چکیده: این پروژه یک فایل فلش (flash) در مورد یک ماشین پلیس کارتونی است که در حال حرکت در جاده می باشد، در کنار جاده یکسری منظره ها مثل چند خانه هم وجود دارد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 1108 مرتبه

  کد محصول: 10134

دانلود پروژه فلش آماده ماشین پلیس
این پروژه یک فایل فلش (flash) در مورد  یک ماشین پلیس کارتونی است که در حال حرکت در جاده می باشد، در کنار جاده یکسری منظره ها مثل چند خانه هم وجود دارد.  این پروژه شامل فایل fla ( همان سورس پروژه) و فایل swf (اجرایی پروژه) می باشد. که می توانید پس از خرید آن را دانلود نمایید.
پس از خرید به صورت خودکار لینک دانلود آن برای شما ارسال می شود.
 فایل دانلودی یک فایل zip است که درون آن یک فایل با پسوند swf(فایل اجرایی پروژه)، فایل fla(فایل سورس پروژه)، فایل ورد شامل توضیحات پروژه وجود دارد.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( ماشین پلیس ) دانلود-پروژه-ماشین-پلیس-خرید-فروش-آماده-جاده -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد