دانلود پروژه سناریو توصیف یوزکیس های سیستم دامداری


چکیده: برخی از یوزکیس هایی که در این سیستم شناسایی و شرح داده می شوند عبارتند از: یوزکیس ورود، ثبت نام، افزودن دام توسط ، جستجوی دام، افزودن مشتریان،پرسنل، حذف مشتریان،پرسنل، تهیه آمار و گزارشات درآمد و هزینه و غیره. در این پروژه 23 یوزکیس شناسایی و شرح داده شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 129 مرتبه


  کد محصول: 100354

دانلود پروژه سناریو توصیف یوزکیس های سیستم دامداری
این پروژه یا فایل یک پروژه است که درون آن سناریو یو ام ال یا Uml مهندسی نرم افزار سیستم دامداری نوشته شده است. در این سناریو که به آن توصیف یوزکیس ها یا یوزکیس دیسکریپشن یا use case description گفته می شود موردهای کاربرد یا یوزکیس های  سیستم دامداری توضیح داده شده است.

توصیف یوزکیس ها یا use case description چیست؟
یک یوزکیس یا موردکاربرد توصیفی از چگونگی انجام وظایف کاربران را در سیستم نشان می دهند. در یوزکیس از دیدگاه بازیگر یا اکتور رفتار سیستم را در پاسخ به یک درخواست مشخص می نماید. هر یوزکیس به عنوان دنباله ای از مراحل ساده که با هدف کاربر یا Goal شروع شده و به محقق شدن هدف به پایان می رسد. در این پروژه یوزکیس ها شناسایی شده هستند و در یک فایل ورد و با استفاده از یک جدول تشریح شده اند.

در فایل دانلودی پروژه توصیف یوزکیس های سیستم دامداری چه چیزی وجود دارد؟
در این پروژه توصیف یوزکیس های سیستم دامداری که یکی از اولین گام های مستندسازی زبان uml است، بیش از 23 جدول برای توصیف یوزکیس ها در یک فایل ورد رسم شده است. در هر جدول نام یوزکیس،Description شرح سناریو یا توصیف اجمالی یوزکیس، پیش شرط ها یا Pre-Condition، جریان اصلی یا روند اصلی یا Main Flow، مراحل انجام بازیگران یا اکتورها، مراحل پاسخ های سیستم یا System، محدودیت ها یا Constraints، پس شرط ها یا Post-Condition، شرط نهایی، هدف یوزکیس یا Goal، عامل ها،بازیگران اصلی یا Main Actors، عامل یا بازیگران فرعی، اولویت یا priority یوزکیس، روند جایگزین یا جریان جایگزین یا alternative flow برای هر یوزکیس  شرح داده شده است.

برخی از یوزکیس هایی که در این سیستم شناسایی و شرح داده می شوند عبارتند از: یوزکیس ورود، ثبت نام، افزودن دام توسط ، جستجوی دام،  افزودن مشتریان،پرسنل، حذف مشتریان،پرسنل، تهیه آمار و گزارشات درآمد و هزینه و غیره. در این پروژه 23 یوزکیس شناسایی و شرح داده شده است.

توجه کنید که برای هر توصیف یوزکیس  use case description نمودار یوزکیس رسم نشده است و  هیچ نموداری uml  درون این پروژه وجود ندارد. این پروژه فقط یک فایل ورد است که با استفاده از چند جدول استاندارد توصیف یوزکیس یا  use case description توضیح یوزکیس ها شرح، وظایف،روند و شناسایی یوزکیس ها می باشد.


آموزش باز نمودن  پروژه توصیف یوزکیس سیستم دامداری
پس از دانلود فایل  و برای مشاهده و بازنمودن پروژه توصیف یوزکیس سیستم دامداری باید روی آن کلیک راست کنید و گزینه Extract Here را بزنید تا یک پوشه با همین نام ساخته شود و فایل zip از حالت فشرده خارج شود. یک فایل ورد و پی دی اف درون آن می باشد.

پس ازخرید پروژه به صورت خودکار لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده می شود.

نام های دیگر پروژه
نام های دیگر این پروژه بصورت زیر می باشد:
پروژه سناریو مهندسی نرم افزار سیستم دامداری
پروژه یوزکیس دیسکریپشن سیستم دامداری
پروژه شناسایی و توصیف یوزکیس های سیستم دامداری
پروژه use case description سیستم دامداری
پروژه توصیف یوزکیس های سیستم دامداری
پروژه شرح یوزکیس های سیستم دامداری


  • قیمت محصولات غیر رایگان به تومان می باشد، لطفا دقت کنید.
  • سروسافت یک وب سایت فروش فایل می باشد و فایل های آن توسط فروشنده ها بارگزاری می شود و قیمت گذاری توسط فروشنده ها معین می گردد
  • قیمت گذاری توسط فروشنده های سایت تعیین می شود و تعداد صفحات پروژه ارتباطی با قیمت ها ندارد
  • هنگام خرید در پروژه ها به تعداد صفحات، تعداد نمودار و غیره دقت کنید
  • به دلیل دانلودی بودن محصولات دانلودی امکان استرداد وجه وجود ندارد
  • معمولا نمودارهای ای آر، موردکاربرد(یوزکیس) 1 نمودار هستند و سناریوهای پایگاه داده حدودا 5 یا 6 صفحه هستند،اطلاعات دقیق هر فایل در صفحه معرفی آن قرار داده شده است
  • پس از خرید امکان دانلود فوری فایل وجود دارد
  • جهت دانلود فایل پروژه روی دکمه سبز رنگ دانلود فایل پروژه کلیک نمایید

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( دامداری ) دانلود-پروژه-سناریو-توصیف-یوزکیس-های-سیستم-دامداری-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد