دانلود نمودار توالی باربری


چکیده: درون این پروژه 22 نمودار توالی یا نمودار sequence باربری رسم شده است که برخی از آنها عبارتند از: نمودار توالی حذف حمل بار نمودار توالی مشتری و پرسنل نمودار توالی ثبت حمل بار نمودار توالی درآمد و هزینه و غیره

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 29 مرتبه

  کد محصول: 100240

دانلود نمودار توالی باربری
این پروژه که با استفاده از  نرم افزار  Rational Rose  یا رشنال رز رسم گردیده است نمودار توالی یا Sequence Diagram  یک باربری می باشد نمودار سیکونس دیاگرام Sequence Diagram در علم مهندسی نرم افزار یکی از نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد. در این نمودار سلسه کاری هر مورد کاربرد  توضیح داده می شود. دیاگرام  توالی یک مورد از دیاگرام Interaction یا انفعالی می‌باشد که نحوه روندهای در یک یوزکیس Use case را گام به گام نمایش می‌دهد. نمودار توالی هنگامی  کاربرد دارد که تمایل داشته باشید روند منطقی یک سناریو را نشان دهید .
درون این پروژه 22  نمودار توالی یا نمودار sequence  باربری  رسم شده است که برخی از آنها عبارتند از:
نمودار توالی حذف حمل بار
نمودار توالی مشتری و پرسنل
نمودار توالی ثبت حمل بار
نمودار توالی درآمد و هزینه
و غیره
بعد  از دانلود و دریافت یک فایل با پسوند mdl  که مربوط به نرم افزار رشنال رز  یا Rational Rose   به شما تحویل داده می شود. برای اجرا ابتدا باید نرم افزار رشنال را نصب کنید و سپس روی فایل با پسوند MDL که دانلود می کنید دوبار کلیک کنید. در نتیجه این پروژه فقط مجموعه نمودارهای توالی یا sequence diagram   می باشد و سایر نمودارهای uml درون آن نمی باشد.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( باربری ) دانلود-نمودار-توالی-باربری-سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد