آموزش رتوش پوست در فتوشاپ


چکیده: آموزش رتوش پوست در فتوشاپ فیلم آموزشی کوتاه و یادگیری سریع فتوشاپ

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 1322 مرتبه

  کد محصول: 10023

آموزش رتوش پوست در فتوشاپ


گاهي اوقات دوستداريد بر روي تصاوير خود رتوش انجام دهيد و تغييراتي را در چهره خود اعمال کنيد براي مثال دوستداريد چهره را شفاف تر کنيد، لکه ها را از روي صورت برداريد، چهره را سفيد تر کنيد و غيره. با استفاده از اين آموزش که در حدود 4 دقيقه و نيم است به راحتي مي توانيد پوست صورت را روشن تر و سفيد کنيد، لکه هاي داخل صورت را حذف کنيد و بطور کلي پوست را رتوش کنيد.
همچنين در اين آموزش اصلاحات موردنياز، نکات ريز و غيره توضيح داده مي شود. کيفيت اين آموزش بالا است و شما با طي نمودن گام به گام مراحل مي توانيد به راحتي پوست صورت را جذاب تر کنيد.
حجم فيلم آموزشي: 15   مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد. 
موضوع اين آموزش: آموزش سفيد کردن صورت در فتوشاپ، آموزش رتوش صورت در فتوشاپ، آموزش حذف لکه هاي صورت، آموزش جذاب کردن صورت، آموزش شفاف کردن صورت در فتوشاپ


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( رتوش پوست ) آموزش رتوش پوست در فتوشاپ -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد