آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ


چکیده: گاهي اوقات دوستداريد در نرم افزار فتوشاپ موها را رنگي کنيد و تنوع رنگ را بر روي موهاي خود بدهید

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 1509 مرتبه

  کد محصول: 10022

آموزش رنگ کردن مو در فتوشاپ


گاهي اوقات دوستداريد در نرم افزار فتوشاپ موها را رنگي کنيد و تنوع رنگ را بر روي موهاي خود امتحان کنيد و اينکه دوستداريد با استفاده از نرم افزار فتوشاپ موهاي خود را رنگ کنيد براي مثال دوستداريد موهاي خود را زرد، بور، قرمز، آبي و يا به هررنگي در آوريد و ببينيد چه رنگ مويي به پوست شما مي خورد؛ در اين آموزش  که در حدود چهار دقيقه است شما به سادگي ياد خواهيد گرفت که با استفاده از فتوشاپ بصورت واقعي موهاي خود را رنگي   (مش) کنيد.
لازم به ذکر است در اين ترفند علاوه بر رنگ کردن مو مي توانيد چيزهايي ديگر را هم مثل ماشين، موتور، وسايل، درختان، منظره و غيره را هم رنگ کنيد.
همچنين در اين آموزش اصلاحات موردنياز، نکات ريز و غيره توضيح داده مي شود. کيفيت اين آموزش بالا است و شما با طي نمودن گام به گام مراحل مي توانيد به راحتي مي توانيد موهاي خود را رنگي و جذاب کنيد.
حجم فيلم آموزشي: 9  مگابايت مي باشد.
پس از خريد فيلم آموزشي لينک دانلود براي شما نمايش داده مي شود و شما به راحتي مي توانيد فيلم را دانلود نموده و در هر سيستمي آن را اجرا کنيد.


محصولات مشابه با این محصول:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.همچنین قبل از خرید اطلاعات و شرح محصول را بخوانید

برچسب :( رنگ کردن مو ) دانلود- آموزش- رنگ کردن- مو- در فتوشاپ- نرم افزار -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد