دانلود نمودار dfd سطح یک آموزشگاه کنکور با پاور دیزاینر پروژه دی اف دی


چکیده: این پروژه یک نمودار دی اف دی سطح یک، یک آموزشگاه کنکور است. به آن نمودار دی اف دی سطح یک یا گاهی نمودار جریان داده سطح یک هم گفته می شود.این پروژه با استفاده از نرم افزار پاور دیزاینر ترسیم شده است. بنابراین عکس نمودار درون یک فایل ورود و پی دی اف قرار داده شده است که اگر این نرم افزار را نداشته باشید بتوانید آن را ببینید. نرم افزار SAP PowerDesigner یک نرم افزار جهت رسم انواع نمودارها از جمله نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 144 مرتبه

  کد محصول: 76041

دانلود نمودار dfd سطح یک آموزشگاه کنکور با پاور دیزاینر پروژه دی اف دی
این پروژه  یک نمودار دی اف دی سطح یک، یک آموزشگاه کنکور است.  به آن نمودار دی اف دی سطح یک یا گاهی نمودار جریان داده سطح یک هم گفته می شود.
این پروژه با استفاده از نرم افزار پاور دیزاینر ترسیم شده است. بنابراین عکس نمودار درون یک فایل ورود و پی دی اف قرار داده شده است که اگر این نرم افزار را نداشته باشید بتوانید آن را ببینید. نرم افزار SAP PowerDesigner یک نرم افزار جهت رسم انواع نمودارها از جمله نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد.
امروزه در کلیه پروژه مهندسی نرم افزار و هنگام طراحی سایت و تولید نرم افزار هنگام طراحی اولیه نمودارهای جریان داده اطلاعات یا همان نمودارهای دی اف دی  یا dfd diagram که به آن ها data flow diagram گفته می شود رسم می شود.
نمودار dfd یکی از نمودارهای علم مهندسی نرم افزار می باشد که مربوط به جریان داده های بین یک سیستم می باشد. نمودار جریان داده سطح یک  یا همان نمودار جریان داده سطح یک دومین نمودار جریان داده بعد از سطح صفر می باشد که باید برای سیستم رسم شود. در این پروژه انواع موجودیت های خارجی، جریان داده ها و غیره رسم شده است.
در این پروژه موجودیت هایی همانند مدیر،مربی و غیره وجود دارد و از طرفی دارای فرآیند یا پروسس هایی همانند مدیریت ثبت نام،مدیریت نمرات،مدیریت زمانبندی و غیره و انباره داده هایی همانند فایل حضور و غیاب دانشجویان و غیره در آن قرار دارد.
توجه کنید، پس از دانلود این پروژه فقط یک نمودار dfd دی اف دی سطح یک که به آن نمودار جریان داده سطح یک می باشد را دانلود می کنید و این پروژه شامل دیگر نمودارها از جمله نمودارهای سطح صفر، دو و سه نمی باشد و برای دانلود سایر نمودارهای مهندسی نرم افزار  می توانید بصورت جداگانه و با پرداخت هزینه مجزا از همین سایت دانلود کنید.
پس از دانلود این پروژه یک فایل zip را دانلود می کنید که درون آن یک فایل با پسوند bpm که مربوط به نمودار PowerDesigner است که نمودار درون آن کشیده شده است و یک فایل word که عکس نمودار درون آن است و یک فایل pdf که عکس نمودار درون آن می باشد.

نام های دیگر پروژه
نمودار dfd سطح یک آموزشگاه کنکور
نمودار دی اف دی سطح یک آموزشگاه کنکور
نمودار جریان داده سطح یک آموزشگاه کنکور
نمودار دیتافالو دیاگرام سطح یک آموزشگاه کنکور
نمودار dataflow diagram سطح یک آموزشگاه کنکورمحصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( آموزشگاه کنکور ) دانلود-نمودار-dfd-سطح-یک-آموزشگاه-کنکور-با-پاور-دیزاینر-پروژه-دی-اف-دی - سفارش پروژه -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد