دانلود نمودار dfd تعمیرات آنلاین شوفاژ و پکیج نمودار زمینه ای یا کانتکس دیاگرام با پاوردیزاینر


چکیده: این پروژه یک نمودار دی اف دی سطح صفر تعمیرات آنلاین شوفاژ و پکیج است. به آن نمودار دی اف دی سطح صفر گاهی نمودار زمینه ای یا کانتکس دیاگرام یا context diagram هم گفته می شود.پس از دانلود این پروژه یک فایل zip را دانلود می کنید که درون آن یک فایل با پسوند bpm که مربوط به نمودار PowerDesigner است که نمودار درون آن کشیده شده است و یک فایل word که عکس نمودار درون آن است و یک فایل pdf که عکس نمودار درون آن می باشد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 37 مرتبه

  کد محصول: 75989

دانلود نمودار dfd تعمیرات آنلاین شوفاژ و پکیج نمودار زمینه ای یا کانتکس دیاگرام با پاوردیزاینر
این پروژه  یک نمودار دی اف دی سطح صفر تعمیرات آنلاین شوفاژ و پکیج است.  به آن نمودار دی اف دی سطح صفر گاهی نمودار زمینه ای یا کانتکس دیاگرام یا context diagram هم گفته می شود.
این پروژه با استفاده از نرم افزار پاور دیزاینر رسم شده است. همچنین عکس نمودار درون یک فایل ورود و پی دی اف قرار داده شده است که اگر این نرم افزار را نداشته باشید بتوانید آن را مشاهده کنید. نرم افزار SAP PowerDesigner یک نرم افزار جهت رسم انواع نمودارها از جمله نمودارهای مهندسی نرم افزار می باشد.
امروزه در کلیه پروژه مهندسی نرم افزار و هنگام طراحی سایت و تولید نرم افزار هنگام طراحی اولیه نمودارهای جریان داده اطلاعات یا همان نمودارهای دی اف دی  یا dfd diagram که به آن ها data flow diagram گفته می شود رسم می شود.
نمودار dfd یکی از نمودارهای علم مهندسی نرم افزار می باشد که مربوط به جریان داده های بین یک سیستم می باشد. نمودار جریان داده سطح صفر یا همان نمودار جریان داده زمینه ای اولین نمودار جریان داده می باشد که باید برای سیستم رسم شود. در این پروژه انواع موجودیت های خارجی، جریان داده ها و غیره رسم شده است.
توجه کنید، پس از دانلود این پروژه فقط یک نمودار dfd سطح صفر که به آن نمودار کانتکس دیاگرام یا نمودار زمینه ای می باشد را دانلود می کنید و این پروژه شامل دیگر نمودارها از جمله نمودارهای سطح یک، دو و سه نمی باشد و برای دانلود سایر نمودارهای مهندسی نرم افزار  می توانید بصورت جداگانه و با پرداخت هزینه مجزا از همین سایت دانلود کنید.
پس از دانلود این پروژه یک فایل zip را دانلود می کنید که درون آن یک فایل با پسوند bpm که مربوط به نمودار PowerDesigner است که نمودار درون آن کشیده شده است و یک فایل word که عکس نمودار درون آن است و یک فایل pdf که عکس نمودار درون آن می باشد.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( تعمیرات آنلاین شوفاژ و پکیج ) دانلود-نمودار-dfd-تعمیرات-آنلاین-شوفاژ-و-پکیج-نمودار-زمینه-ای-یا-کانتکس-دیاگرام-با-پاوردیزاینر- -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد