دانلود نمودار موجودیت رابطه ای آر یا er سیستم سازمان بازنشستگی


چکیده: سازمان بازنشستگی به صورت خلاصه عبارتند از: کارمند، بیمه، سازمان بازنشستگی، سمت، استخدام و غیره می باشد. همچنین بررسی و ریز روابط موجودیت ها در این محصول وجود دارد. ارتباط بی

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 19 مرتبه

  کد محصول: 74792

دانلود نمودار موجودیت رابطه ای آر یا er سیستم سازمان بازنشستگی
این محصول یک نمودار بانک اطلاعاتی موجودیت رابطه یک نمودار er یا ای آر کامل می باشد.این نمودار er مربوط به سیستم نرم افزاری سازمان بازنشستگی باشد.
این محصول فرآیند تحلیل سیستم سازمان بازنشستگی ارائه با کمک نمودار ER مدل سازی شده است. طراحی نمودار در فایل word رسم شده است .
موجودیت های استخراج شده در نمودار ای آر سیستم سازمان بازنشستگی به صورت خلاصه عبارتند از: کارمند، بیمه، سازمان بازنشستگی، سمت، استخدام و غیره می باشد.
همچنین بررسی و ریز روابط موجودیت ها در این محصول وجود دارد.
 ارتباط بین این موجودیت ها و نوع ارتباط بین موجودیت ها یک به یک و یا یک به چند یا چند به چند می باشد.
توجه: پس از خرید تنها یک نمودار er که در فایل word رسم شده است را همراه با توضیحات دانلود می کنید.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( سازمان بازنشستگی ) دانلود-نمودار-موجودیت-رابطه-ای-آر-یا-er-سیستم-سازمان-بازنشستگی-خرید-فروش-بانک-اطلاعاتی-پایگاه-داده-درس-کلاس-دانشگاه-پروژه-مهندسی-کامپیوتر -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد