دانلود نمودار موجودیت رابطه ای آر یا er سیستم باشگاه مشتریان بانک


چکیده: استخراج شده در نمودار ای آر سیستم باشگاه مشتریان بانک به صورت خلاصه عبارتند از: مشتری، کارمند، خبر، امتیاز، مسابقه و غیره می باشد. همچنین بررسی و ریز روابط موجودیت ها در این م

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 21 مرتبه

  کد محصول: 74762

دانلود نمودار موجودیت رابطه ای آر یا er سیستم باشگاه مشتریان بانک
این محصول یک نمودار بانک اطلاعاتی موجودیت رابطه یک نمودار er یا ای آر کامل می باشد.این نمودار er مربوط به سیستم نرم افزاری باشگاه مشتریان بانک باشد.
این محصول فرآیند تحلیل سیستم باشگاه مشتریان بانک ارائه با کمک نمودار ER مدل سازی شده است. طراحی نمودار در فایل word رسم شده است .
موجودیت های استخراج شده در نمودار ای آر سیستم باشگاه مشتریان بانک به صورت خلاصه عبارتند از: مشتری، کارمند، خبر، امتیاز، مسابقه و غیره می باشد.
همچنین بررسی و ریز روابط موجودیت ها در این محصول وجود دارد.
 ارتباط بین این موجودیت ها و نوع ارتباط بین موجودیت ها یک به یک و یا یک به چند یا چند به چند می باشد.
توجه: پس از خرید تنها یک نمودار er که در فایل word رسم شده است را همراه با توضیحات دانلود می کنید.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.محصولات مشابه:

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( باشگاه مشتریان ) دانلود-نمودار-موجودیت-رابطه-ای-آر-یا-er-سیستم-باشگاه-مشتریان-بانک-خرید-فروش-بانک-اطلاعاتی-پایگاه-درس-کلاس-دانشجویی-پروژه-دانشجویی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد