سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

دانلود نمودار یوزکیس یا Use case کارخانه سوسیس کالباس

پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی کارخانه سوسیس کالباس سوسیس کالباس اکتورهایی همچون مدیر، مشتری، کارمند و غیره وجود دارد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

دانلود نمودار یوزکیس یا Use case کارخانه سوسیس کالباس
در نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سیستم مورد کاربرد سوسیس کالباس اکتورهایی همچون مدیر، مشتری، کارمند و غیره وجود دارد.
در نمودار یوزکیس uml موردهایی همچون تعریف مشتری، جستجوی سفارش، ثبت سفارش، گزارش کارمندان، گزارش هزینه ، انتخاب کالا و غیره رسم شده است.
همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association  و رابطه های include و extend رسم شده اند.
پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی کارخانه سوسیس کالباس و عکس نمودار یوزکیس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید  کرد.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.

نام کالا: دانلود نمودار یوزکیس یا Use case کارخانه سوسیس کالباس
کد کالا: 73452
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1398/06/04

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب: دانلود-نمودار-یوزکیس-یا-Use-case-کارخانه-سوسیس-کالباس-خرید-فروش-پروژه-دانشجویی-نرم-افزار-رشنال-رس-درس-کلاس-پایگاه-داده-بانک-اطلاعاتی-مورد-کاربرد -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد