سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

دانلود پاورپوینت یا powerpoint با موضوع تجارت الكترونيك

مقدمه ای بر تجارت الکترونیک، تعریف کسب و کار الکترونیک، تاریخچه تجارت الکترونیک، شروع تجارت الکترونیک،تجارت الکترونیک در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه، مزایای تجارت الکترونیک و انواع مدل های تجارت الکترونیک به صورت مفصل بررسی شده است.

قیمت برای شما
32,000 تومان

دانلود پاورپوینت یا powerpoint  با موضوع تجارت الكترونيك
این پروژه یک پاورپوینت یا powerpoint  آماده با موضوع تجارت الكترونيك می باشد و دارای حدودا 76 اسلاید می باشد.
در هر اسلاید افکت وجود دارد رنگ متن به نحوی انتخاب شده است تا برای ارائه در کلاس های درسی و نمایش های جمعی مناسب و قابل مشاهده باشد.
این پروژه همراه با تصاویر متنوع و با کیفیت و مرتبط با تجارت و کسب و کار الکترونیک انتخاب شده است.
 به صورت چکیده موضوعات این پروژه شامل: مقدمه ای بر تجارت الکترونیک، تعریف کسب و کار الکترونیک، تاریخچه تجارت الکترونیک، شروع تجارت الکترونیک،تجارت الکترونیک در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه، مزایای تجارت الکترونیک و انواع مدل های تجارت الکترونیک به صورت مفصل بررسی شده است.
پاورپوینت بصورت یک فایل ppt می باشد که به راحتی می توانید درون آن طبق سلیقه شخصی ویرایش انجام دهید. پس از خرید فوری لینک دانلود فایل ppt که با نرم افزار پاورپوینت اجرا می شود برای شما نمایش داده می شود.

نام کالا: دانلود پاورپوینت یا powerpoint با موضوع تجارت الكترونيك
کد کالا: 73164
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1398/03/20
خلاصه توضیحات: مقدمه ای بر تجارت الکترونیک، تعریف کسب و کار الکترونیک، تاریخچه تجارت الکترونیک، شروع تجارت الکترونیک،تجارت الکترونیک در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه، مزایای تجارت الکترونیک و انواع مدل های تجارت الکترونیک به صورت مفصل بررسی شده است.
برچسب: دانلود,پاورپوینت,یا,powerpoint,با,موضوع,تجارت,الكترونيك,کسب,و,کار,اینترنتی,رشته,مدیریت,بازرگانی,خرید,فروش دانلود پروژه,دانلود رایگان,دانلود کد,دانلود پروژه آماده,دانلود سورس کد