سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

دانلود پاورپوینت امنيت شبکه ppt

در این پروژه تصاویر متنوع و مطالب مربوط به امنيت شبکه و موضوعاتی همچون امنیت شبکه،مفاهیم امنیت شبکه،انواع فایروالها، سرويس امنيتي، رمز نگاری، مکانيزم امنيتی، انواع روشهای رمزنگاری و غیره می باشد. پاورپوینت بصورت یک فایل ppt می باشد که به راحتی می توانید درون آن اصلاحات را انجام دهید.

قیمت برای شما
16,000 تومان


دانلود پاورپوینت امنيت شبکه ppt
این پروژه یک پاورپوینت(powerpoint)  در مورد امنيت شبکه است که دارای حدودا  26 اسلاید می باشد.
در این پروژه تصاویر متنوع و مطالب مربوط به امنيت شبکه و موضوعاتی همچون امنیت شبکه،مفاهیم امنیت شبکه،انواع فایروالها، سرويس امنيتي، رمز نگاری، مکانيزم امنيتی، انواع روشهای رمزنگاری و غیره می باشد.
پاورپوینت بصورت یک فایل ppt می باشد که به راحتی می توانید درون آن اصلاحات را انجام دهید. پس از خرید فوری لینک دانلود فایل ppt که با نرم افزار پاورپوینت اجرا می شود برای شما نمایش داده می شود.

نام کالا: دانلود پاورپوینت امنيت شبکه ppt
کد کالا: 73163
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1398/03/20
خلاصه توضیحات: در این پروژه تصاویر متنوع و مطالب مربوط به امنيت شبکه و موضوعاتی همچون امنیت شبکه،مفاهیم امنیت شبکه،انواع فایروالها، سرويس امنيتي، رمز نگاری، مکانيزم امنيتی، انواع روشهای رمزنگاری و غیره می باشد. پاورپوینت بصورت یک فایل ppt می باشد که به راحتی می توانید درون آن اصلاحات را انجام دهید.
برچسب: دانلود,پاورپوینت,,امنيت,شبکه,ppt , سفارش پروژه دانشجویی دانلود پروژه,دانلود رایگان,دانلود کد,دانلود پروژه آماده,دانلود سورس کد