سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

گزارش کار کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت نفت

در فصل اول این گزارشکار در مورد تاریخچه شرکت، معرفی شرکت ، نمودار سازمانی، اساسنامه و ارکان شرکت ، موضوع و فعالیت های شرکت و غیره پرداخته می شود. در فصل دوم به موضوعات ارزیابی رشته ، کارآموز در مکان کارآموز موقعیت رشته کارآموز با بررسی، بررسی شرح وظیفه رشته کارآموز در واحد صنعتی، امور جاری در دست اقدام، برنامه های آینده و غیره پرداخته می شود.

قیمت برای شما
43,000 تومان

گزارش کار کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت نفت
این گزارش کارآموزی شامل یک فایل ورد 101 صفحه ای است که ویژه رشته کامپیوتر می باشد که با موضوع کارآموزی در شرکت نفت می باشد. در این گزارش کارآموزی موضوعاتی  همچون آموزش ساخت کابل شبکه،آموزش نصب کارت صدای کامپیوتر ، آموزش بایگانی دبیرخانه ها،آموزش تایپ نامه اداری ، آموزش نصب آفیس 2016 در ویندوز 10 و غیره.
 در فصل اول این گزارشکار در مورد تاریخچه شرکت، معرفی شرکت ، نمودار سازمانی، اساسنامه و ارکان شرکت ، موضوع و فعالیت های شرکت و غیره پرداخته می شود.
 در فصل دوم به موضوعات  ارزیابی رشته ، کارآموز در مکان کارآموز موقعیت رشته کارآموز با بررسی، بررسی شرح وظیفه رشته کارآموز در واحد صنعتی، امور جاری در دست اقدام، برنامه های آینده و غیره پرداخته می شود.
در فصل سوم این گزارش کار کارورزی به موضوعات تقسیم بندی دوره کارآموزی، میزان مطلبی را که در طی دروه کارآموزی بصورت، هفتگی یاد گرفتم، میزان یادگیری تئوری عملی در طول هفته ها پرداخته می شود. در فصل چهارم به موضوعات نتیجه گیری از گزارشکار و پیشنهادات پرداخت می شود.  فایل ورد این گزارشکار فهرست بندی، شماره گذاری و مرتب می باشد. پس از خرید این فایل می توانید آن را دانلود کنید.

نام کالا: گزارش کار کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت نفت
کد کالا: 73123
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1398/02/25
خلاصه توضیحات: در فصل اول این گزارشکار در مورد تاریخچه شرکت، معرفی شرکت ، نمودار سازمانی، اساسنامه و ارکان شرکت ، موضوع و فعالیت های شرکت و غیره پرداخته می شود. در فصل دوم به موضوعات ارزیابی رشته ، کارآموز در مکان کارآموز موقعیت رشته کارآموز با بررسی، بررسی شرح وظیفه رشته کارآموز در واحد صنعتی، امور جاری در دست اقدام، برنامه های آینده و غیره پرداخته می شود.
برچسب: گزارش,کار,کارآموزی,رشته,کامپیوتر,در,شرکت,نفت , سفارش پروژه دانشجویی دانلود پروژه,دانلود رایگان,دانلود کد,دانلود پروژه آماده,دانلود سورس کد