سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

دانلود پاورپوینت دشت power point

پس از خرید فوری لینک دانلود فایل ppt که با نرم افزار پاورپوینت اجرا می شود برای شما نمایش داده می شود. دراین پاورپوینت موضوعاتی همچون تعریف دشت، انواع دشت ها ، دشت های ناودیسی ، عامل پیدایش دشت ها ، دشت لار مازندران ، دشت شقایق کالپوش شاهرود ، دشت های گسلی و غیره می باشد.

قیمت برای شما
12,000 تومان

دانلود پاورپوینت دشت  power point
این پروژه یک پاورپوینت (powerpoint)  در مورد  دشت  است که دارای حدودا  19 اسلاید می باشد. دراین پاورپوینت موضوعاتی همچون تعریف دشت، انواع دشت ها ، دشت های ناودیسی ، عامل پیدایش دشت ها ، دشت لار مازندران ، دشت شقایق کالپوش شاهرود ، دشت های گسلی و غیره می باشد.
پاورپوینت بصورت یک فایل ppt می باشد که به راحتی می توانید درون آن اصلاحات را انجام دهید. پس از خرید فوری لینک دانلود فایل ppt که با نرم افزار پاورپوینت اجرا می شود برای شما نمایش داده می شود.

نام کالا: دانلود پاورپوینت دشت power point
کد کالا: 73122
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1398/02/24
خلاصه توضیحات: پس از خرید فوری لینک دانلود فایل ppt که با نرم افزار پاورپوینت اجرا می شود برای شما نمایش داده می شود. دراین پاورپوینت موضوعاتی همچون تعریف دشت، انواع دشت ها ، دشت های ناودیسی ، عامل پیدایش دشت ها ، دشت لار مازندران ، دشت شقایق کالپوش شاهرود ، دشت های گسلی و غیره می باشد.
برچسب: دانلود,پاورپوینت,دشت,,power,point , سفارش پروژه دانشجویی دانلود پروژه,دانلود رایگان,دانلود کد,دانلود پروژه آماده,دانلود سورس کد