سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

دانلود نمودار کلاس یا class آبمیوه فروشی

پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه آماده کلاس دیاگرام آبمیوه فروشی و عکس نمودار کلاس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد. در نمودار کلاس دیاگرام یا class آبمیوه فروشی موجودیت هایی همچون رزرومیز،کارمند،سفارش،ریزسفارش ،وضعیت و غیره وجود دارد.

قیمت برای شما
16,000 تومان

دانلود نمودار کلاس یا class  آبمیوه فروشی
در نمودار کلاس دیاگرام یا class آبمیوه فروشی موجودیت هایی همچون رزرومیز،کارمند،سفارش،ریزسفارش ،وضعیت و غیره  وجود دارد.
همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association  رسم شده اند.
پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه آماده کلاس دیاگرام آبمیوه فروشی و عکس نمودار کلاس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد.
نکته : فقط کلاس دیاگرام با استفاده از نرم افزار رشنال رز رسم شده است.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.

نام کالا: دانلود نمودار کلاس یا class آبمیوه فروشی
کد کالا: 42329
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1397/11/20
خلاصه توضیحات: پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه آماده کلاس دیاگرام آبمیوه فروشی و عکس نمودار کلاس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد. در نمودار کلاس دیاگرام یا class آبمیوه فروشی موجودیت هایی همچون رزرومیز،کارمند،سفارش،ریزسفارش ،وضعیت و غیره وجود دارد.
برچسب: دانلود,نمودار,کلاس,یا,class,,آبمیوه,فروشی , سفارش پروژه دانشجویی دانلود پروژه,دانلود رایگان,دانلود کد,دانلود پروژه آماده,دانلود سورس کد