سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

دانلود نمودار کلاس یا class سفره خانه

در نمودار کلاس دیاگرام یا class سفره خانه موجودیت هایی همچون رزرومیز،کارمند،سفارش،ریزسفارش ،وضعیت و غیره وجود دارد. همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association رسم شده اند. پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه آماده کلاس دیاگرام سفره خانه و عکس نمودار کلاس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد.

قیمت برای شما
18,000 تومان

دانلود نمودار کلاس یا class  سفره خانه
در نمودار کلاس دیاگرام یا class سفره خانه موجودیت هایی همچون رزرومیز،کارمند،سفارش،ریزسفارش ،وضعیت و غیره  وجود دارد.
همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association  رسم شده اند.
پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه آماده کلاس دیاگرام سفره خانه و عکس نمودار کلاس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد.
نکته : فقط کلاس دیاگرام با استفاده از نرم افزار رشنال رز رسم شده است.
پس از خرید لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده می شود.

نام کالا: دانلود نمودار کلاس یا class سفره خانه
کد کالا: 42328
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1397/11/20
خلاصه توضیحات: در نمودار کلاس دیاگرام یا class سفره خانه موجودیت هایی همچون رزرومیز،کارمند،سفارش،ریزسفارش ،وضعیت و غیره وجود دارد. همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association رسم شده اند. پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی پروژه آماده کلاس دیاگرام سفره خانه و عکس نمودار کلاس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد.
برچسب: دانلود,نمودار,کلاس,یا,class,,سفره,خانه , سفارش پروژه دانشجویی دانلود پروژه,دانلود رایگان,دانلود کد,دانلود پروژه آماده,دانلود سورس کد