پروژه پایگاه داده سیستم فروشگاه خواروبارفروشی اکسس Access


چکیده: این پروژه یک پروژه پایگاه داده(بانک اطلاعاتی) است که سیستم نرم افزار فروشگاه خواروبارفروشی را پیاده سازی می کند. در این پروژه سناریوی پروژه مطرح می شود، جداول آن شامل جدول(کالا،فاکتور،نوع تخفیف ، کالا،ریزفاکتور، پرداخت و غیره) طراحی می شوند؛ روابط بین جداول ترسیم می گردد و بیش از 15کوری(پرس و جو) (query) ایجاد می شود. پروژه بانک اطلاعاتی شامل یک فایل ورد(داکیومنت) به همراه یک فایل اکسس Access می باشد.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 346 مرتبه

  کد محصول: 31804

پروژه پایگاه داده سیستم فروشگاه خواروبارفروشی اکسس Access
این پروژه یک پروژه پایگاه داده(بانک اطلاعاتی) است که سیستم نرم افزار فروشگاه خواروبارفروشی را پیاده سازی می کند. در این پروژه سناریوی پروژه مطرح می شود، جداول آن شامل جدول(کالا،فاکتور،نوع تخفیف ، کالا،ریزفاکتور، پرداخت و غیره) طراحی می شوند؛ روابط بین جداول ترسیم می گردد و بیش از 15کوری(پرس و جو) (query)  ایجاد می شود. پروژه بانک اطلاعاتی شامل یک فایل ورد(داکیومنت) به همراه یک  فایل اکسس Access می باشد.
 پس از خرید این محصول می توانید یک فایل زیپ را که شامل یک فایل ورد حدودا 7صفحه ای (شامل مستندات) و یک فایل اکسس را بصورت آنی آن را دانلود کنید.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( فروشگاه خواروبارفروشی ) پروژه-پایگاه-داده-سیستم-فروشگاه-خواروبارفروشی-اکسس-Access - سفارش پروژه دانشجویی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد