پروژه بانک اطلاعاتی نرم افزار پذیرش بیمارستان با اس کیو ال


چکیده: این پروژه یک پروژه بانک اطلاعاتی(پایگاه داده) است که سیستم نرم افزار پذیرش بیمارستان را با استفاده از نرم افزار اس کیوال سرور یا sqlserver پیاده سازی می کند. در این پروژه سناریوی پروژه مطرح می شود، جداول آن شامل جدول(آزمایشات،مشخصات بیمار،پذیرش بیمار،پرسنل ها) طراحی می گردند؛ روابط بین جداول ترسیم می گردد و بیش از 15کوری(پرس و جو) (query) ایجاد می شود.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 363 مرتبه

  کد محصول: 21642

پروژه بانک اطلاعاتی نرم افزار پذیرش بیمارستان با اس کیو ال
این پروژه یک پروژه بانک اطلاعاتی(پایگاه داده) است که سیستم نرم افزار پذیرش بیمارستان را با استفاده از نرم افزار اس کیوال سرور یا sqlserver  پیاده سازی می کند. در این پروژه سناریوی پروژه مطرح می شود، جداول آن شامل جدول(آزمایشات،مشخصات بیمار،پذیرش بیمار،پرسنل ها) طراحی می گردند؛ روابط بین جداول ترسیم می گردد و بیش از 15کوری(پرس و جو) (query)  ایجاد می شود.همچنین از تمامی جداول ساخته شده عکس گرفته و در فایل داکیومنت همراه قرار داده شده است. پروژه بانک اطلاعاتی شامل یک فایل ورد(داکیومنت) به همراه یک  فایل sql می باشد.
 پس از خرید این محصول می توانید یک فایل زیپ را که شامل یک فایل ورد حدودا 9صفحه ای (شامل مستندات) و یک فایل اس کیوال است را بصورت آنی آن را دانلود کنید.اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( پذیرش بیمارستان ) پروژه-بانک-اطلاعاتی-نرم-افزار-پذیرش-بیمارستان-با-اس-کیو-ال - سفارش پروژه دانشجویی -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد