سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

دانلود وب سایت آموزشگاه خیاطی با ای اس پی دات نت

این پروژه یک وب سایت آماده آموزشگاه خیاطی با asp.net و sql server (اس کیو ال سرور) و زبان برنامه نویسی سی شارپ می باشد که در محیط ویژوال استدیو طراحی شده است.

قیمت برای شما
76,000 تومان 125,000 تومان

دانلود وب سایت آموزشگاه خیاطی با asp.net
این پروژه یک وب سایت آماده آموزشگاه خیاطی با asp.net و sql server (اس کیو ال سرور) و زبان برنامه نویسی سی شارپ می باشد که در محیط ویژوال استدیو طراحی شده است. در این پروژه صفحاتی همچون پورتال ها، گالری تصاویر، درباره ما، تماس با ما، پورتال کاربران، پورتال مدیران، پورتال اساتید و غیره وجود دارد.
مدیران با ورود به پنل کاربری خود می توانند تعریف دوره، تعریف اردو، تعریف اساتید، مشاهده لیست اساتید را مشاهده  و غیره نمایند. کلیه کارهای مدیریتی وب سایت در قسمت پنل کاربران انجام می شود.
اساتید می توانند لیست ثبت نامی ها را مشاهده کنند، لیست دوره ها و اساتید و غیره را مشاهده کنند. اعضا می توانند در وب سایت شوند و غیره
پس از خرید لینک دانلود نمایش داده می شود.

نام کالا: دانلود وب سایت آموزشگاه خیاطی با ای اس پی دات نت
کد کالا: 10221
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1396/10/27
خلاصه توضیحات: این پروژه یک وب سایت آماده آموزشگاه خیاطی با asp.net و sql server (اس کیو ال سرور) و زبان برنامه نویسی سی شارپ می باشد که در محیط ویژوال استدیو طراحی شده است.
برچسب: دانلود,وب سایت,آموزشگاه,خیاطی,سی شارپ,اس کیو ال,برنامه نویسی
این پروژه یک وب سایت آماده آموزشگاه خیاطی با asp.net و sql server (اس کیو ال سرور) و زبان برنامه نویسی سی شارپ می باشد که در محیط ویژوال استدیو طراحی شده است.