سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار هتل

این پروژه یک پروژه مهندسی نرم افزار است که شامل سناریو، نمودارهای یو ام ال، مستندات می باشد که در اصل یک پروژه کامل مهندسی نرم افزار رشته کامپیوتر می باشد.

قیمت برای شما
27,000 تومان 56,000 تومان

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار هتل
این پروژه یک پروژه مهندسی نرم افزار هتل است که شامل سناریو، نمودارهای یو ام ال، مستندات می باشد که در اصل یک پروژه کامل مهندسی نرم افزار رشته کامپیوتر می باشد.
در پروژه مهندسی نرم افزار مدیریت هتل یک فایل ورد وجود دارد که در آن امکانات نرم افزار، سناریو، نمودار Entity diagram، نمودار PHD یا Process Hierarchy، نمودار Process Chart
 ، نمودار یوزکیس، نمودار فعالیت، نمودار کلاس بصورت موجودیت ها، نمودار کلاس کنترلی، نمودار سکونس یا توالی، نمودار کلربوریشن یا collaboration  ، نمودار توسعه یا Deployment توضیح داده شده است. همچنین شامل یک داکیومنت دیگر است که معماری وضع موجود، ساختار سازمانی، لیست فرآیندها، شرح هر یک از فرآیندها و یوزکیس ها، لیست مصاحبه ها، مماس، فرم توصیف سامانه نرم افزاری، اهداف مماس، نمودار مفهومی شبکه هتل، فرم توصیف شالوده  فناوری  ، ماتریس ذینفعان هتل، فایل اکسل فرآیندهای سازمان و غیره وجود دارد.
بطور خلاصه این پروژه یک پروژه مهندسی نرم افزار کامل به همراه مستندات ( دو فایل ورد) همراه با فایل رشناس رس، نمودارهای رسم شده با نرم افزار پاوردیزاین می باشد

نام کالا: دانلود پروژه مهندسی نرم افزار هتل
کد کالا: 10201
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1396/10/23
خلاصه توضیحات: این پروژه یک پروژه مهندسی نرم افزار است که شامل سناریو، نمودارهای یو ام ال، مستندات می باشد که در اصل یک پروژه کامل مهندسی نرم افزار رشته کامپیوتر می باشد.
برچسب: دانلود,پروژه,مهندسی,نرم افزار,هتل,خرید,یو ال,رشنال رس,تحلیل
این پروژه یک پروژه مهندسی نرم افزار است که شامل سناریو، نمودارهای یو ام ال، مستندات می باشد که در اصل یک پروژه کامل مهندسی نرم افزار رشته کامپیوتر می باشد.