سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

دانلود پروژه چت در شبکه با سی شارپ

این پروژه یک سورس کد به زبان های vb.net و سی شارپ است که چت بین کلاینت و سرور را برقرار می کند. در این پروژه ابتدا برنامه روی کامپیوتر سرور اجرا می شود و یک شناسه(نام)

قیمت برای شما
18,000 تومان

دانلود سورس کد پروژه چت در شبکه با استفاده دات نت C# و vb.net

این پروژه یک سورس کد به زبان های vb.net و سی شارپ است که چت بین کلاینت و سرور را برقرار می کند. در این پروژه ابتدا برنامه روی کامپیوتر سرور اجرا می شود و یک شناسه(نام) برای آی پی سرور انتخاب می شود سپس روی دکمه متصل شدن کلیک می شود.

 در کامپیوتر کلاینت هم برنامه کلاینت اجرا می شودو وقتی پیامی رد و بدل شد در کادر گفتگو مشخص می شود. این پروژه چت بصورت کلاینت سرور دارای یک فایل ورد توضیحات مختصر در حدود 17 صفحه می باشد.

پس از خرید لینک دانلود پروژه برای شما نمایش داده می شود.

 

نام کالا: دانلود پروژه چت در شبکه با سی شارپ
کد کالا: 10187
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1396/10/22
خلاصه توضیحات: این پروژه یک سورس کد به زبان های vb.net و سی شارپ است که چت بین کلاینت و سرور را برقرار می کند. در این پروژه ابتدا برنامه روی کامپیوتر سرور اجرا می شود و یک شناسه(نام)
برچسب: دانلود,پروژه,وی بی دات نت,سی شارپ,چت,کلاینت,سرور,کامپیوتر,لن دانلود پروژه,دانلود رایگان,دانلود کد,دانلود پروژه آماده,دانلود سورس کد