سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

دانلود وب سایت شرکت برق با ای اس پی دات نت

این پروژه یک وب سایت مدیریت اداره برق با زبان asp.net و sql server و سی شارپ است که در محیط ویژوال استدیو طراحی و پیاده سازی شده است که می توانید سورس آن را دانلود کنید.

قیمت برای شما
76,000 تومان 135,000 تومان

دانلود وب سایت شرکت برق با asp.net و سی شارپ
این پروژه یک وب سایت مدیریت اداره برق با زبان asp.net و sql server و سی شارپ است که در محیط ویژوال استدیو طراحی و پیاده سازی شده است که می توانید سورس آن را دانلود کنید.
محتویات فایل دانلودی: سورس کد  asp.net سایت مدیریت اداره برق به زبان سی شارپ، پایگاه داده به زبان sql server می باشد.
در این وب سایت چند پورتال شامل پورتال مدیر و پورتال کارمندان وجود دارد. ابزارهای که در کارتابل مدیریت وجود دارد عبارت‌اند از: اعلام دوره‌های فوق برنامه آموزشی در سازمان اداره برق، زمان بندی ثبت نام، اعلام مدت دوره‌ها و مزایای شرکت در دوره‌های آموزشی برای کارمندان می‌باشد. مدیر سایت می‌تواند دوره‌ها را حذف یا ویرایش نماید. ابزارهایی که در پورتال کارمندان وجود دارد شرکت در دوره‌ها، لیست دوره‌های ثبت نام شده، مشاهده نمرات و دیگر امکانات مدیریت کارتابل می‌باشند.
پس از خرید  لینک دانلود بصورت خودکار نمایش داده می شود.

نام کالا: دانلود وب سایت شرکت برق با ای اس پی دات نت
کد کالا: 10184
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1396/10/22
خلاصه توضیحات: این پروژه یک وب سایت مدیریت اداره برق با زبان asp.net و sql server و سی شارپ است که در محیط ویژوال استدیو طراحی و پیاده سازی شده است که می توانید سورس آن را دانلود کنید.
برچسب: دانلود,وب سایت,اداره,برق,ای اس پی دات نت,اس کیو ال,سی شارپ,خرید,مدیریت دانلود پروژه,دانلود رایگان,دانلود کد,دانلود پروژه آماده,دانلود سورس کد