دانلود وب سایت مدیریت منابع با ای اس پی دات نت


چکیده: این وب سایت یک سایت با موضوع مدیریت منابع می باشد که با زبان برنامه نویسی سی شارپ c#، اس کیو ال sql، ای اس پی دات نت asp.net در محیط ویژوال استدیو طراحی و پیاده سازی شده است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 751 مرتبه

  کد محصول: 10182

دانلود وب سایت مدیریت منابع با asp.net
این وب سایت یک سایت با موضوع مدیریت منابع می باشد که با زبان برنامه نویسی سی شارپ c#، اس کیو ال sql، ای اس پی دات نت asp.net در محیط ویژوال استدیو طراحی و پیاده سازی شده است.
این وب سایت دارای صفحاتی همانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، ورود، عضویت و غیره می باشد. کاربران پس از عضویت می توانند ورود وب سایت شوند و از امکاناتی همانند آپلود فایل، مدیریت فایل ها، مدیریت پروفایل و غیره استفاده کنند.
در پنل مدیروب سایت امکاناتی همچون آپلود فایل، لیست فایل های آپلود شده، جستجو فایل و غیره استفاده کنند. در این وب سایت کاربرن می توانند فایل ها و منابع خود را به اشتراک بگذارند.
پس ازخرید لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( مدیریت منابع ) دانلود-وب سایت-مدیریت-منابع-سی شارپ-asp.net-آپلود-فایل -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد