سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

دانلود پروژه html فروش شارژ

این پروژه یک سورس پروژه ساده اچ تی ام ال( زبان html) است که یک فروشگاه فرش ساده را با استفاده ها از تگ های html بصورت ساده پیاده سازی می کند.

قیمت برای شما
16,000 تومان

دانلود پروژه اچ تی ام ال فروش شارژ
این پروژه یک سورس پروژه ساده اچ تی ام ال( زبان html)  است که یک فروشگاه فروش شارژ ساده  را  با استفاده ها از تگ های html بصورت ساده پیاده سازی می کند. همراه این پروژه یک گزارشکار 7 صفحه ای هم وجود دارد. وقتی صفحه اصلی سایت را باز می کنید یک بنر وجود دارد، در پایین بنر یک منو بصورت لینک دار وجود دارد، در پایین منوها انواع شارژ هزار تا 20 هزارتومانی وجود دارد که با کلیک روی هر یک به صفحه سفارش می رود.  این پروژه تمام با زبان html ساخته شده است و دارای بانک اطلاعاتی(دیتابیس) نمی باشد.
صفحات و ویژگی ها فروشگاه فروش شارژ
لینک ها ساده
ساختار اچ تی ام ال ساده
درباره ما
تماس با ما
بهترین ها
فروشی ها
پس  از خرید پروژه به صورت خودکار لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید پروژه را دانلود نمایید.
 
کلمات کلیدی
پروژه,دانشجویی,اچ,تی,ام,ال,دانلود,خرید,فروش,html وب,طراحی,صفحه,صفحات,اینترنت,سفارش,آماده, فروش,فروشی,سورس, شارژ

نام کالا: دانلود پروژه html فروش شارژ
کد کالا: 10104
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1396/10/14
خلاصه توضیحات: این پروژه یک سورس پروژه ساده اچ تی ام ال( زبان html) است که یک فروشگاه فرش ساده را با استفاده ها از تگ های html بصورت ساده پیاده سازی می کند.
برچسب: دانلود,پروژه,فروش,شارژ,ایرانسل,خرید,اچ تی ام ال,html
این پروژه یک سورس پروژه ساده اچ تی ام ال( زبان html) است که یک فروشگاه فرش ساده را با استفاده ها از تگ های html بصورت ساده پیاده سازی می کند.