دانلود پروژه اچ تی ام ال عروسک فروشی


چکیده: این پروژه وب یک پروژه اچ تی ام ال (html) است که یک فروشگاه عروسک را پیاده سازی می کند. در این پروژه فقط از زبان html استفاده شده است و دانلود فروشگاه عروسک فروشی

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 717 مرتبه

  کد محصول: 10097

دانلود پروژه اچ تی ام ال عروسک فروشی
این پروژه وب یک پروژه اچ تی ام ال (html)  است که یک فروشگاه عروسک  را پیاده سازی می کند. در این پروژه فقط از زبان html استفاده شده است و پروژه دارای پایگاه داده نمی باشد.  وقتی صفحه اول پروژه را باز می کنید چند دکمه بصورت عکس وجود دارد که به صفحات درباره ما، عضویت، ورود، تماس با ما و غیره لینک هستند. در هر یک از صفحات مطالبی بصورت متن و عکس قرار دارد.
علاوه بر کدهای html طراحی پروژه html عروسک فروشی یک فایل ورد 6  صفحه ای برای توضیح کدها هم وجود دارد.
صفحاتی که در این پروژه html وجود دارد عبارتند از:
صفحه ورود
صفحه عضویت
ساختار اچ تی ام ال ساده
درباره ما
تماس با ما
فروشگاه
متن متحرک
و غیره
نکته) پس از دانلود فایل فشرده، بر روی آن راست کلیک نموده و گزینه extract here را کلیک نمایید. پس از اینکار یک پوشه به همین نام ایجاد می شود که شامل فایل های پروژه می باشد. جهت اجرا  بروی فایل index.html کلیک نمایید تا صفحه اصلی سایت عروسی فروشی ظاهر شود.
پس  از خرید پروژه به صورت خودکار لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده می شود. این فایل شامل یک پوشه  می باشد که تمامی فایل های html درون آن می باشد.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( عروسک فروشی ) دانلود-پروژه-html-فروشگاه-عروسک-اچ-تی-ام-ال-فروشی-خرید-سورس -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد