دانلود پروژه مهندسی نرم افزار رستوران


چکیده: این پروژه یک پروژه مهندسی نرم افزار است که نمودارهای یو ام ال(uml) را با رشنال رس رسم شده است. این پروژه مربوط به سیستم یک رستوران می باشد

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 1636 مرتبه

  کد محصول: 10095

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار رستوران
این پروژه یک پروژه مهندسی نرم افزار است که نمودارهای یو ام ال(uml) را با رشنال رس رسم شده است. این پروژه مربوط به سیستم یک رستوران می باشد و مطالب زیر را مطرح می کند.
نمودارهای شامل موارد زیر می باشند:
نمودار مورد کاربرد (usecase)
بالای 10 نمودار فعالیت (activity diagram)
چند نمودار توالی (sequence diagram)
چند نمودار ترتیب (collaboration)
نمودار کلاس (class diagram)
چند نمودار جریان کار
نکته) پس از دانلود فایل پروژه تحلیل مهندسی نرم افزار از ایملیتان، بر روی آن راست کلیک نموده و گزینه extract here  را کلیک نمایید. پس از اینکار یک پوشه به همین ایجاد می شود که شامل 3 فایل بالا می باشد.
 
پس  از خرید پروژه به صورت خودکار به صورت فایل فشرده (zip) برای شما ارسال می شود. این فایل شامل یک فایل word,pdf و mdl می باشد. فایل word  و pdf جهت سناریو توضیح نمودارها بوده و فایل mdl فایل نرم افزار رشنال رس می باشد. فایل ورد همراه  فایل های رشنال رس با این پروژه 29 صفحه می باشد که پس از دانلود می توانید آن را دانلود نمایید.


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( رستوران ) دانلود-پروژه-مهندسی-نرم-افزار-رشنال-رس-رستوران-خرید-فروش-یو ام ال -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد