دانلود مقاله داده کاوی و کاربردهای آن


چکیده: این مقاله یک فایل ورد در حدود 67 صفحه است که با موضوع داده کاوی (دیتا ماینینگ) و کاربردهای آن است.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

بازدید: 477 مرتبه

  کد محصول: 10061

دانلود مقاله درباره داده کاوی و کاربردهای آن
این مقاله یک فایل ورد در حدود 67 صفحه است که با موضوع داده کاوی (دیتا ماینینگ) و کاربردهای آن است. در فصل اول این پروژه معرفی شرح مقاله، نیازمندی های پروژه، علت نیاز به سیستم داده کاوی، شرح مسئله، علت انتخاب موضوع و غیره توضیح داده می شود در فصل دوم ماهیت داده کاوی، چه چیزی سبب پیدایش داده کاوی شد، تاریخچه داده کاوی، جایگاه داده کاوی، زبان های پرسش داده کاوی و غیره توضیح داده شده است. در فصل سوم طبقه بندی روش های داده کاوی، مهمترین مدل های داده کاوی، شبکه های عصبی، استنتاج قوانین، رگرسیون، اهمیت و علت داده کاوی و غیره توضیح داده می شود، در فصل چهارم، جرا داده کاوی  نیاز است، برخی از کاربردهای داده ماوی، کشف تقلب با داده کاوی و غیره توضیح داده می شود موضوعات:
مقاله در مورد داده کاوی، دانلود مقاله داده کاوی، دانلود مقاله در رابطه با دیتاماینیگ، مقاله در مورد دیتاماینیگ، پروژه داده کاوی، تحقیق در مورد داده کاوی کلمات کلیدی:
خرید,دانلود,پروژه,داده کاوی,فروش,دیتاماینینگ,ماینینگ,دوربین,دیجال,تحقیق,ورد,آموزش,ماهیت,کاربرد,دانشجویی, گرافیک, پژوهشی


اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( داده کاوی و کاربردهای آن ) خرید-پروژه-داده کاوری-دیتاماینینگ-فروش-دانلود-پروژه-تحقیق-مقاله -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد