سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

برنامه اندروید محاسبه کمیسیون مشاور املاک مخصوص کرمان

این نرم افزاراندرویدی یک نرم افزار قابل نصب بر روی وسایل اندرویدی مثل گوشی های تلفن همراه، تبلت ها و غیره می باشد.

قیمت برای شما
20,000 تومان

برنامه اندروید محاسبه کمیسیون مشاور املاک مخصوص کرمان


نرم افزار اندروید محاسبه کمیسیون سرو (سرو کمیسیون)


این نرم افزاراندرویدی یک نرم افزار قابل نصب بر روی وسایل اندرویدی مثل گوشی های تلفن همراه، تبلت ها و غیره می باشد. با این نرم افزار به سادگی می توانید دستمزد یک مشاور املاک را در شهر کرمان استان کرمان محاسبه نمایید.
نرم افزار محاسبه کمیسیون اندروید کرمان دستمزد مشاورین املاک را برای معاملات رهن و اجاره و خرید و فروش و غیره می تواند محاسبه کند. برای مثال می تواند محاسبه کند اگر شما یک ملک را به مبلغ ده میلیون تومان رهن و ماهانه پانصد هزار تومان اجاره نموده یا اجاره داده باشید چقدر دستمزد به همراه مالیات به مشاور املاک باید بپردازید. از طرف دیگر می تواند محاسبه کند که مثلا اگر شما یک ملک را به مبلغ  صد و پنجاه میلیون تومان در شهر کرمان خریداری یا فروخته باشید دستمزد مشاور املاک مطابق با نرخنامه اتحادیه مشاوران املاک شهرستان کرمان در استان کرمان چقدر محاسبه می شود.
برنامه محاسبه کمیسیون اندروید کرمان برای چه اشخاصی مناسب است؟
این برنامه برای مشاورین املاک شهر کرمان و هر شخصی که بخواهد دستمزد یک مشاور املاک را در کرمان محاسبه نماید مناسب است. اگر یک مشاور املاک در کرمان هستید با نصب این برنامه می توانید به راحتی دستمزد خود را مطابق آخرین نرخنامه اتحادیه مشاوران املاک شهرستان کرمان محاسبه نمایید.
امکانات برنامه محاسبه کمیسیون مشاورین املاک
قابلیت محاسبه دستمزد مشاورین املاک در معاملات رهن و اجاره
قابلیت محاسبه دستمزد(حق الزحمه) مشاورین املاک در قولنامه های خرید و فروش(مبایعه نامه)
امکان محاسبه اتوماتیک مالیات برارزش افزوده هنگام نمایش دستمزد مشاور املاک
امکان افزودن اتوماتیک مالیات برارزش افزوده به دستمزد مشاورین املاک
امکان محاسبه دستمزد بصورت ریال و تومان در دو حالت به سرعت
محاسبه دستمزد مشاور املاک مطابق آخرین نرخنامه اتحادیه مشاورین املاک کرمان
نصب ساده و آسان و سریع برنامه
سه رقم سه رقم جداکردن اعداد برای خوانایی بیشتر
و غیره
نکته: از این برنامه تمام مشاوران املاکی که مبنای محاسبه دستمزد آنها نسبت  به نرخنامه اتحادیه مشاورین املاک کرمان  استان کرمان می باشد می توانند استفاده نمایند.
جملات کلیدی:
نرم افزار محاسبه کمیسیون مشاوران املاک کرمان، نرم افزار محاسبه کمیسیون مشاور املاک کرمان، برنامه اندرویدی مشاورین املاک کرمان، برنامه اندروید محاسبه کمیسیون املاکی ها

نام کالا: برنامه اندروید محاسبه کمیسیون مشاور املاک مخصوص کرمان
کد کالا: 10035
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1396/09/22
خلاصه توضیحات: این نرم افزاراندرویدی یک نرم افزار قابل نصب بر روی وسایل اندرویدی مثل گوشی های تلفن همراه، تبلت ها و غیره می باشد.
برچسب: برنامه, اندروید, محاسبه, کمیسیون, مشاور, املاک, مخصوص, کرمان دانلود پروژه,دانلود رایگان,دانلود کد,دانلود پروژه آماده,دانلود سورس کد