سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

نرم افزار اندروید محاسبه کمیسیون مشاور املاک لاهیجان

این نرم افزار اندرویدی یک برنامه قابل نصب بر روی دستگاه های اندرویدی از جمله گوشی های تلفن همراه، تبلت ها و غیره می باشد. با این نرم افزار بهآسانی می توانید دستمزد یک مشاور املاک را در شهرستان لاهیجان استان گیلان محاسبه نمایید.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

ن

نرم افزار اندروید محاسبه کمیسیون مشاور املاک لاهیجان


نرم افزار اندروید محاسبه کمیسیون سرو (سرو کمیسیون)


این نرم افزار اندرویدی یک برنامه قابل نصب بر روی دستگاه های اندرویدی از جمله گوشی های تلفن همراه، تبلت ها و غیره می باشد. با این نرم افزار بهآسانی می توانید دستمزد یک مشاور املاک را در شهرستان لاهیجان استان گیلان محاسبه نمایید.


برنامه اندروید محاسبه کمیسیون لاهیجان حق العمل مشاوران املاک را برای معاملات رهن و اجاره و خرید و فروش، مشارکت در ساخت، تمدید قولنامه های اجاره و غیره می تواند محاسبه کند. مثلا می تواند محاسبه کند اگر شما یک مورد ملک را به قیمت ده  میلیون تومان رهن و ماهانه چهارصد هزار تومان اجاره نموده یا اجاره داده باشید چقدر دستمزد به همراه مالیات باید به مشاور املاک باید پرداخت کنید. از جهتی دیگر می تواند محاسبه کند که برای مثال اگر شما یک ملک(مثل آپارتمان، ویلا، خانه، زمین و غیره) را به مبلغ  پانصد میلیون و چهل هزار تومان در شهر لاهیجان خریداری یا فروخته باشید دستمزد مشاور املاک مطابق با نرخنامه اتحادیه مشاوران املاک شهرستان لاهیجان در استان گیلان چقدر محاسبه می شود.  همچنین می تواند دستمزد یک مشاور املاک را برای معاملات مشارکت در ساخت حساب کند. علاوه بر این اگر یکبار قولنامه ای را بسته باشید و بخواهید آن را تمدید کنید هم می تواند دستمزد مشاور املاک را حساب کند.


برنامه محاسبه کمیسیون اندروید لاهیجان برای چه اشخاصی مناسب است؟


این برنامه برای مشاورین املاک شهرستان لاهیجان گیلان و هر شخصی که بخواهد دستمزد یک مشاور املاک را در شهر لاهیجان محاسبه نماید مناسب است. اگر یک مشاور املاک در شهر لاهیجان استان گیلان هستید با نصب این برنامه می توانید به راحتی دستمزد خود را مطابق آخرین نرخنامه اتحادیه مشاوران املاک شهرستان لاهیجان  واقع در استان گیلان محاسبه نمایید.


امکانات برنامه محاسبه کمیسیون مشاورین املاک


قابلیت محاسبه دستمزد مشاور املاک برای قولنامه تمدید اجاره نامه
قابلیت محاسبه دستمزد مشاور املاک در قولنامه های رهن و اجاره
امکان حساب نمودن دستمزد(حق الزحمه) مشاورین املاک در قولنامه های خرید و فروش(مبایعه نامه)
قابلیت محاسبه خودکار مالیات برارزش افزوده هنگام نمایش دستمزد مشاور املاک
امکان حساب نمودن خودکار مالیات برارزش افزوده به دستمزد مشاورین املاک
قابلیت محاسبه دستمزد بصورت ریال و تومان در دو حالت به سرعت
محاسبه دستمزد مشاور املاک مطابق آخرین نرخنامه اتحادیه مشاورین املاک شهرستان لاهیجان
محاسبه کمیسیون در معاملات مشارکت در ساخت
نصب ساده و آسان و سریع برنامه
سه رقم سه رقم جداکردن اعداد برای خوانایی بیشتر
و غیره


نکته: از این نرم افزار اندرویدی محاسبه کمیسیون مشاورین املاک لاهیجان تمام مشاوران املاکی که مبنای محاسبه دستمزد آنها براساس نرخنامه اتحادیه مشاورین املاک شهرستان لاهیجان  استان گیلان می باشد می توانند استفاده نمایند.


جملات کلیدی:
نرم افزار محاسبه کمیسیون مشاوران املاک شهر لاهیجان، نرم افزار محاسبه کمیسیون مشاور املاک شهر لاهیجان گیلان، برنامه اندرویدی مشاورین املاک لاهیجان گیلان، برنامه اندروید محاسبه کمیسیون املاکی ها

نام کالا: نرم افزار اندروید محاسبه کمیسیون مشاور املاک لاهیجان
کد کالا: 10011
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1396/08/13

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( محاسبه کمیسیون املاک لاهیجان ) نرم افزار- اندروید- محاسبه- کمیسیون- مشاور املاک- لاهیجان -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد