سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

آموزش فتوشاپ سرو

آموزش فتوشاپ سرو یک فیلم آموزشی کار با فتوشاپ می‌باشد. در این آموزش بصورت کاملاً سریع یاد خواهید گرفت که چگونه کارهایی که موردنیاز جامعه است را با نرم افزار فتوشاپ انجام دهید.

جهت دانلود و سفارش پروژه پس از مطالعه جزییات به پایین صفحه مراجعه نمایید. لینک دانلود در پایین قرار دارد.

آموزش فتوشاپ سرو چیست؟

 

آموزش فتوشاپ سرو یک فیلم آموزشی کار با فتوشاپ می‌باشد. در این آموزش بصورت کاملاً سریع یاد خواهید گرفت که چگونه کارهایی که موردنیاز جامعه است را با نرم افزار فتوشاپ انجام دهید. بخش‌هایی از این فیلم آموزشی بصورت تعاملی است به عبارتی به کاربر اجازه می‌دهد تا در حین آموزش خودش برخی از کارها را تمرین نماید.


زمان و نحوه دریافت آموزش  پس از خرید

پس از خریدآموزش فتوشاپ  سی دی آموزشی  به‌صورت پست پیشتاز برای شما ارسال می‌شود.؛ در روش ارسال با پست پیشتاز معمولاً حداکثر 2  الی 3 روز کاری بسته پستی به دست شما خواهد رسید.


گارانتی (ضمانت نامه) نرم افزار آموزشی


در صورت هرگونه نقص یا عیب احتمالی در هنگام حمل و نقل بسته معیوب تعویض می شود.


راه‌های خرید آموزش فتوشاپ سرو

 

روش اول) خرید آنلاین

 

در این روش در قسمت سمت چپ همین صفحه روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک نمایید، مشخصات خود را تکمیل نمایید و هزینه نرم‌افزار را به‌صورت آنلاین پرداخت نمایید؛ پس از پرداخت کد رهگیری خرید برای شما نمایش و پیامک خواهد شد. لازم به ذکر است در خرید پرداخت آنلاین ارسال محصول رایگان است و هزینه پست با خود شرکت می‌باشد.


روش دوم) واریز به شماره کارت‌های شرکت

در این روش مبلغ نرم افزار را به یکی از شماره کارت‌های شرکت واریز نموده و کد پیگیری و آدرس خود را به شماره 09199327367 و یا 09130193010 پیامک (sms) نمایید.


شماره کارت‌بانک ملت شرکت


6104337923135642 بنام شرکت مهندسی آبان رایان البرز

 

 کارت‌بانک پاسارگاد شرکت


 5022291900039536 بنام شرکت مهندسی آبان رایان البرز

 

 آموزش فتوشاپ سرو چیست؟


آموزش فتوشاپ سرو یک فیلم آموزشی کار با فتوشاپ می باشد. در این آموزش بصورت کاملا سریع یاد خواهید گرفت که چگونه کارهایی که موردنیاز جامعه است را با نرم افزار فتوشاپ انجام دهید. بخش هایی از این فیلم آموزشی بصورت تعاملی است به عبارتی به کاربر اجازه می دهد تا در حین آموزش خودش برخی از کارها را تمرین نماید.
آموزش فتوشاپ  سرو چه مزایای برای شما دارد؟
1)    آموزش کارهایی که روزانه نیاز است
در آموزش فتوشاپ سرو سعی شده کارهایی آموزش داده شود که روزانه برای هر کسی نیاز است، برای مثال ایجاد یک عکس پرسنلی، ساخت یک تصویر 3 در 4، قراردادن یک عکس در منظره، رفع قرمزی چشم در تصاویر دیجیتال و.

ایجاد یک عکس 3 در 4 پرسنلی در فتوشاپ

  همراه بودن ابزارها

در این آموزش ابزارهای موردنیاز که از آنها در طی آموزش استفاده شده است در لوح فشرده(سی دی) گنجانده شده است تا کاربر نیاز نباشید برای استفاده به دنبال آنها بگردد. برای مثال در قسمت هایی که آموزش کاشت مژه آموزش داده می شود انواع مژه در لوخ فشرده(سی دی) قرار داده شده است.
بازکردن ابزارها(برای مثال مژه) از داخل سی دی

نام کالا: آموزش فتوشاپ سرو
کد کالا: 10005
وزن: 0
تاریخ ثبت: 1396/07/21

اگر پروژه یا نرم افزار دلخواه خود را پیدا نکردید، با استفاده از کادر زیر می توانید عبارت دلخواه خود را تایپ نموده و روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در این سایت هزاران فایل برای دانلود بصورت رایگان و با پرداخت هزینه وجود دارد. با جستجو حتما نتیجه دلخواه خود را پیدا خواهید کرد.

برچسب :( ) آموزش- یادگیری- نرم افزار فتوشاپ- کارکردن فتوشاپ- یادگیری فتوشاپ- آموزش سریع -دانلود پروژه-دانلود رایگان-دانلود کد-دانلود پروژه آماده-دانلود سورس کد