سرو سافت

شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز(سرو سافت) تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و اتوماسیون اداری و غیره می باشد. همچنین دارای زیرمجموعه ای از جمله فروشگاه نت پسند، نت موج و غیره می باشد

مشاهده بیشتر

مرکز مقالات

دسته بندی
تعداد نمایش در هر صفحه
خطای شماره 27 در به روزرسانی نرم افزار سرو

هنگام به روزرسانی نرم افزار سرو با خطای شماره 27 با متن «سریال شما ثبت شده و منتظر تایید توسط کارشناس پشتیبانی می باشد،لطفا منتظر بمانید » مواجه شده ام، اشکال کار از کجاست؟

ادامه مطلب
خطای شماره 25 در به روزرسانی نرم افزار سرو

هنگام به روزرسانی نرم افزار سرو با خطای شماره 25 با متن «سریال شما قبلا در سیستم ثبت شده و نیازی به ثبت مجدد آن وجود ندارد » مواجه شده ام، اشکال کار از کجاست؟

ادامه مطلب
خطای شماره 21 در به روزرسانی نرم افزار سرو

هنگام به روزرسانی نرم افزار سرو با خطای شماره 21 با متن «سریال اشتباه می باشد یا آپدیتی برای سیستم شما وجود ندارد » مواجه شده ام، اشکال کار از کجاست؟

ادامه مطلب
خطای شماره 20 در به روزرسانی نرم افزار سرو

هنگام به روزرسانی نرم افزار سرو با خطای شماره 20 با متن «سریال شما نامعتبر است و 16 رقمی نمی باشد.لطفا سریال را درست وارد کنید» مواجه شده ام، اشکال کار از کجاست؟

ادامه مطلب
مفهوم خطاها و هشدارهای به روزرسانی نرم افزارهای سرو

چنانچه می خواهید نرم افزار سرو خود را به روزرسانی کنید و با یک خطا مواجه می شوید ممکن است علت های زیر را داشته باشد.

ادامه مطلب
خطای شماره 17 در به روزرسانی نرم افزار سرو

هنگام به روزرسانی نرم افزار با خطای شماره 17 با متن «شناسه دستگاه شما در لیست مشتریان موجود نمی باشد» مواجه شده ام، اشکال کار از کجاست؟

ادامه مطلب
خطای شماره 15 در به روزرسانی نرم افزار سرو

هنگام به روزرسانی نرم افزار با خطای شماره 15 با متن «شناسه دستگاه شما مجاز نمی باشد.» مواجه شده ام، اشکال کار از کجاست؟

ادامه مطلب
خطای شماره 14 در به روزرسانی نرم افزار سرو

هنگام به روزرسانی نرم افزار با خطای شماره 14 با متن «مشتری گرامی، قرارداد ارائه خدمات پس از فروش و دریافت به روز رسانی شما در تاریخ فلان به پایان رسیده است، لطفا نسبت به شارژ حساب خود

ادامه مطلب
خطای شماره 13 در به روزرسانی نرم افزار سرو

هنگام به روزرسانی نرم افزار با خطای شماره 13 با متن «مشخصات نرم افزار شما در سیستم ما وجود ندارد و مجاز به دریافت به روزرسانی نمی باشید، اگر برنامه شما مجاز تهیه شده است، لطفا سریال برنامه

ادامه مطلب